Rodzinny Ogród Działkowy
"Stare Stawy"
ul. Przy Potoku 11
skr. pocztowa 30
32-602 Oświęcim 4
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel. 517 863 390

 • Kominki i piece

  Od 1 lipca 2021 roku właściciele altan ogrodowych, w których znajdują się urządzenia będące źródłem ciepła lub służące spalaniu paliw np. kominek, są zobowiązani do złożenia stosownej deklaracji w terminie 12 miesięcy tj. do końca czerwca 2022 r. w stosunku do urządzeń już funkcjonujących, a w przypadku nowych urządzeń 14 dni od ich zamontowania. Deklarację dotyczącą źródeł ciepła i źródeł spalania paliw – FORMULARZ - DEKLARACJA– B „w budynki nie mieszkalnych” czyli także w altanach na działkach można pobrać i złożyć w urzędzie gminy właściwej ze...

  Czytaj więcej...

RODO w ROD

RODO w ROD

 

                         Klauzula informacyjna – RODO w ROD

Zgodnie z art. 13, ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i RE (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 roku (Dz. Urz. UE L 119.1 z 04.05.2016r.) informujemy, że:

 1. 1/ Administratorem Państwa danych osobowych jest: Polski Związek Działkowców – Rodzinny Ogród Działkowy „Stare Stawy” w Oświęcimiu ul. Przy Potoku 11 32-600 Oświęcim, tel.: 517-863-390, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 2. 2/ Państwa dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c) w/w rozporządzenia - w celu dopełnienie obowiązków określonych w przepisach związkowych gwarantujących konieczność zapewnienia realizacji praw i obowiązków wynikających z umowy dzierżawy działkowej lub stosunku członkostwa w PZD.
 3. 3/ Podanie przez Państwa danych osobowych jest obowiązkowe, a konsekwencją nie podania danych będzie odmowa zatwierdzenia przeniesienia prawa do działki/zawarcia umowy dzierżawy/nadania członkostwa.
 4. 4/ Dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 lat od dnia wygaśnięcia prawa do działki z wyłączeniem imienia, nazwiska, numeru działki, które przetwarza się bezterminowo
 5. 5/ Dane mogą być udostępniane przez Administratora wyłącznie podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie odrębnych przepisów.
 6. 6/ Informujemy, że Państwa dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, nie będą profilowane, nie będą przekazywane do państwa trzeciego, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 7. 7/ Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych,
 8. 8/ Mają Państwo prawo wnieść skargę do organu nadzorczego, gdy przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.

 

Projekt & Wykonanie - Mariusz Skwarczyński
Loading...